Kontaktid

MR Pluss asub Harjumaal, Kiili vallas. Kõige paremini saab Tallinnast meie juurde kas mööda Tartu või Viljandi maanteed.

Tartu maanteelt tulles sõidke Jüri juures suurelt teelt maha Tallinna ringteele ning jätkake oma teekonda paremale ehk Kiili ja Saku suunas. Sõita tuleb umbes 5km, kui satute fooriga ristmikule (vasakule keerab Kiili suunas, otse läheb edasi Sakku). Fooriga ristmikult keerake paremale ning sõitke veel umbes 2,3 km (Hansaplandist mööda) kuniks näete vasakul pool teeäärt vanemat talumaja ja selle juures ka reklaamsilti “MR Pluss”.

Kui soovite meie juurde tulla mööda Viljandi maanteed, siis Järvel ära keerates Rapla peale kulub sõiduks umbes 6 km. Siis võite silmata silti, mis näitab vasakule Kiili ja Nabala peale. Keerake ka teie vasakule ning sõitke umbes 1,3km, kuniks paremat kätt jääb alguses blankaed, siis paistab suurem talumaja ja lõpuks ka MR Plussi reklaamsilt.

Siit leiad meie asukoha kaardil!

Kui soovite meiega kontakteeruda elektroonilise kirjavahetuse kaudu, on meie aadressiks mrpluss@hot.ee

Kui aga soovite suhelda otse meie meistriga, siis Raivo vastab telefoninumbril 56 150 678. Olgu siinkohal öeldud, et oleme oma praeguste ja tulevaste klientide jaoks alati kättesaadavad. Seega ärge kõhelge meile helistada või kirjutada pärast tööpäeva lõppu, nädalavahetuseti või riiklikel pühadel!

Raamatupidamuslikes küsimustes aitab Teid meie finantsjuht Marje, kellega saate ühendust tööpäeviti numbril 56 458 559.