Kontaktid

MR Pluss asub Harjumaal, Kiili vallas, vaid kilomeetri kaugusel vastvalminud Ikea Mööbikaubamajast. Kõige paremini saab Tallinnast meie juurde kas mööda Tartu või Viljandi maanteed.

Tartu maanteelt tulles sõitke Jüri juures suurelt ringteelt maha Tallinna ringteele ning jätkake oma teekonda paremale ehk Kiili ja Saku suunas. Sõita tuleb umbes 4 km, kui paremat kätt hakkab paistma Ikea Mööblikaubamajas. Umbes kilomeetri pärast tuleks Tallinna ringteelt maha sõita ning hakata liikuma paremal Ikea suunas möödudes nende parklast. Sõitke otse umbes kaks kilomeetrit kuniks näete vasakul pool teeäärt vanemat talumaja ja selle juures ka reklaamsilti “MR Pluss”.

Kui soovite meie juurde tulla mööda Viljandi maanteed, siis Järvel ära keerates Rapla peale kulub sõiduks umbes 6 km. Siis võite silmata silti, mis näitab vasakule Kiili ja Nabala peale. Keerake ka teie vasakule ning sõitke umbes kilomeeter, kuniks paremat kätt jääb alguses blankaed, siis paistab suurem talumaja ja lõpuks ka MR Plussi reklaamsilt.

Siit leiad meie asukoha kaardil!

Kui soovite meiega kontakteeruda elektroonilise kirjavahetuse kaudu, on meie aadressiks mrplussou@gmail.com. Suhelda saab ka Facebooki Messengeri kaudu.

Kui aga soovite suhelda otse meie meistriga, siis Raivo vastab telefoninumbril 56 150 678. Olgu siinkohal öeldud, et oleme oma praeguste ja tulevaste klientide jaoks alati kättesaadavad. Seega ärge kõhelge meile helistada või kirjutada pärast tööpäeva lõppu, nädalavahetuseti või riiklikel pühadel!

Raamatupidamuslikes küsimustes aitab Teid meie finantsjuht Marje, kellega saate ühendust tööpäeviti numbril 56 458 559.